درباره ما

صفحه اصلی درباره ما

ما را بهتر بشناسید

از کجا شروع کردیم؟

در سال 1388 با تیم کوچک 2 نفره کار خود را در زمینه طراحی سایت و سئو شروع کردیم. در سال 1390 با راه‌اندازی اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه آرایشی و بهداشتی به سرعت به موفقیت های بزرگی رسیدیم.

در سال 1394 تغییر نام به “نکسورد” جهت فعالیت بین المللی و سپس “ابتکار” جهت بازار داخل کشور خدمات خود را توسعه دادیم. سال 1398 را با بیشتر از 130 پروژه موفق برای برندهای کوچک و بزرگ کشور به پایان رساندیم.

به عقیده ما موفقیت نهفته در رشد است. رشد نهفته در تار و پود ابتکار است.
اگر بخواهیم هدف تعالی ابتکار را در یک واژه خلاصه کنیم آن "رٌشد" است.

ما از مسیر سختی گذر کردیم.

ابتکار راهی بسیار طولانی و پر پیچ و خم را در 10 سال گذشته طی کرده است و هم‌اکنون به پشتوانه دانش به‌روز سرمایه انسانی و تجربه گرانمایه به دست آمده از صدها کسب‌و‌کار در سراسر کشور آماده ارائه راهکارهای جامع و عملی به کسب‌وکارهای نوپاست.

ما استارتاپی هستیم.

ابتکار همراه و همفکر اکوسیستم استارتاپی کشور می باشد و همواره وظیفه ذاتی خود می‌داند تا با تمام توان به این اکوسیستم یاری برساند. ما طی این سال‌ها همواره سعی داشتیم روحیه استارتاپی خود را حفظ کنیم و چابکی در رشد استارتاپ‌ها را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم.

ما مفتخریم...

ما مفتخریم که از دل اکوسیستم استارتاپی کشور بیرون آمده‌ایم و درهمین اکوسیستم رشد می‌کنیم.

هم اکنون

ابتکار با تکیه بر تیم مجرب و متخصص با ارائه خدمات 360 درجه در بستر وب تمرکز خود را کمک به رشد و توسعه کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط قرار داده است.

کارآفرینی و ایجاد کسب‌وکارهای کوچک‌ و متوسط به عنوان موتور محرکه توسعه اقتصادی و اجتماعی، نقش اساسی در فرایند توسعه جوامع دارند.

از آنجا که نمی توان اثر کسب‌وکارهای کوچک و متوسط را در رشد اقتصادی کشور ها نادیده گرفت، ما را بر آن داشت تا به یک برنامه‌ریزی استراتژیک 5 ساله تمام توان و تخصص خود را صرف ارائه راهکارهای جامع و عملی به کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط کنیم.

ماموریت ما

توسعه ی مأموریت سازمان، گامی مهم در تعیین جهت گیری هر سازمان

about-us-service-front1

ما برآنیم...

با پیش‌بینی و همگام شدن با تغییرات بازار و ارائه خدمات نوآورانه جهت هوشمندسازی کسب‌و‌کارها گامی بزرگ برداریم.

about-us-service-front2

ما برآنیم...

با انتقال دانش سرمایه انسانی متخصص و انتقال تجربه با تکیه بر مشتریان وفادار سازمان، در توانمندسازی کسب‌وکارها سهیم باشیم.

about-us-service-front3

ما برآنیم...

با ارائه راهکارهای آنلاین به پشتوانه دانش و تجربه نیروی متخصص تسهیلگر راه اندازی و رشد کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط (SME) باشیم.

چشم انداز

ابتکار به عنوان یک سازمان بین‌المللی پیشرو در نوآوری همواره قدم‌های مثبت و بزرگ در مسیر شکوفایی کسب‌و‌کارها و ارتقا سطح زندگی تمام اقشار و جوامع بشری در سراسر جهان برمیدارد.
ما آگاه هستیم که راهی بسیار سخت پیش روی ماست اما باور داریم با همراهی مشتریان وفادار با داشتن برنامه‌ای مدون و جامع با قدم‌های آهسته و پیوسته قطعا در سال‌های نه چندان دور به عنوان سازمان پیشرو و پیش‌رونده در عرصه نوآوری و شکوفایی جهانی خواهیم بود و با خود عهد بسته‌ایم در حفظ ارزش‌های انسانی لحظه‌ای تعلل نکنیم.

خط مشی

  • نوآوری و ارتقاء مستمر سطح کیفی خدمات و نگاه مشتری محور
  • افزایش توان فنی کارشناسان و توسعه بستر یادگیری سازمانی
  • مطالعه، تحلیل و تدوین مداوم نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای جامع و عملی مطابق دانش روز
  • همگام‌سازی کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط با تحولات سریع و پرشتاب سال‌های اخیر
  • توانمندسازی کسب‌وکارهای کوچک و متوسط (SME) به عنوان موتور محرکه اقتصاد
  • ایجاد بستر رٌشد سیستمی و تکرارپذیر جهت همگامی با شاخصه‌های قرن بیست‌ویکم

برندهایی که به ما اعتماد کردند

دارایی ما اعتماد طیف متنوعی از مشتریان است. سازمان ها، شرکت ها، انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ سال هاست به ما اعتماد کرده اند و تمام افتخار و سرمایه ما هستند. ما در کنار کسب و کارها هستیم تا رشد کنیم و کارآفرینی در کشور متوقف نشود.